حمایت نقدی از چترا

موسسه پیام آوران همیاری در تمام زمینه های پیشگیری، کاهش آسیب، درمان و ترک اعتیاد فعالیت مینماید. این فعالیتها از پایین ترین سطح جامعه که شامل جمع آوری افراد کارتن خواب و بی سرپناه و اسکان شبانه آنها تا خدمات ترک اعتیاد به سطوح مختلف جامعه و خدمات حمایتی از خانواده افراد مصرف کننده، آموزش به خانواده ها و دانش آموزان و دانشجویان میباشد. لازم به ذکر است که کلیه افراد بی سرپناه و کارتن خواب درگیر بیماری اعتیاد میتوانند در مراکز کاهش آسیب موسسه خدمات چای، یک وعده غذای گرم و لباس دریافت دارند.

این موسسه در بخشی از فعالیتهای خود خدمات حمایتی برای افرادیکه اچ.آی.وی مثبت هستند فراهم می آورد و کمک میکند که امید به زندگی در این افراد بیشتر گردد.

چنانچه شما علاقمند به کمک به گروه خاصی هستید،  کمک شما میتواند در آن قسمت که شما علاقه دارید هزینه گردیده یا مصرف گردد. لطفا آن را مشخص فرمایید. 

لذا کمکهای نقدی شما میتواند به صورت مختلف که شامل خرید انواع مواد اولیه تهیه غذا، غذای آماده، غذاهای نذری، لوازم یکبار مصرف، لباس زنانه و مردانه، کفش در سایز های مختلف و کلیه لوازم بهداشتی میباشد و همچنین برای گروههای خاص مثلا افراد مصرف کننده بی سرپناه، افراد بهبود یافته، افراد اچ.آی.وی مثبت و غیره هزینه گردد. لذا میتوانید نوع کمک خود را مشخص نمایید. 

کمکهای شما میتواند به صورت انلاین و یا واریز به شماره حسابهای بانکی موسسه انجام گیرد.

لازم به توضیح است که این موسسه به صورت سالانه حسابرسی میگردد و گزارش آن در مجمع عمومی موسسه اعلام میگردد.

 

جهت کمک  نقدی اینجا را کلیک نمایید 

 

حمایت غیرنقدی از چترا

جهت کمک غیر نقدی به موارد ذیل توجه نمایید و با دفتر مرکزی موسسه به شماره های ۰۲۱-۴۴۲۳۱۱۲۳ و ۰۲۱-۴۴۲۰۴۲۹۵ جهت تحویل تماس حاصل فرمایید                

لباس کودکان و نوجوانان ( تی شرت- پیراهن – شلوار – کفش و غیره ) از ۶ سال الی ۱۸ سال 

لباس مردانه 

لباس زنانه 

پتو و وسایل گرمایی 

اسباب بازی و انواع بازیهای فکری 

مواد خوراکی شامل حبوبات – میوه – سبزیجات – برنج – گوشت و غیره 

زنان و کودکان آسیب دیده از اعتیاد در اولویت خدمات کمک رسانی این موسسه میباشند. از کمک شما متشکریم

  1. خدمات مشاوره چترا
  2. پیشنهادات و انتقادات
  3. حمایت مالی