آشنایی با چترا

آشنایی با موسسه خیریه پیام آوران همیاری (چتـرا)

در این صفحه می‌توانید به بخش‌های مختلفی برای آشنایی با چترا دسترسی پیدا نموده و بیشتر با آن آشنا شوید. علاوه بر شش بخش اصلی درباره چترا، گزارش خدمات، مقالات و رویدادها، نمایشگاه مجازی و گالری تصاویر، می‌توانید از طریق صفحه تماس با چترا با ما در ارتباط باشید. برای ورود به هر یک از بخش‌های زیر روی عنوان آن ضربه بزنید.

درباره چترا

با تیم چترا شامل چارت سازمانی، گواهینامه‌ها، بیانیه‌های ماموریت و چشم‌انداز چترا، پیام مدیرعامل، فعالیت‌ها و مراکز تحت پوشش ما بیشتر آشنا شوید.

مقالات و رویدادهای چترا

همیشه آخرین اخبار و رویدادهای موسسه خیریه چترا را دنبال نمایید. همچنین مقالات مرتبط با موضوع خدمات این موسسه نیز در سایت منتشر می‌شود.

نمایشگاه مجازی چترا

موسسه خیریه چترا با دعوت از هنرمندان نمایشگاه‌های هنری به نفع مددجویان خود برگذار می‌کند که این آثار پس از پایان نمایشگاه اصلی، در سایت چترا نمایش داده می‌شود.

مراکز تحت پوشش چترا

چترا با حدود ده مرکز مختلف امدادرسانی به آسیب‌دیدگان اجتماعی همکاری می‌کند و مراکز مختلفی را تحت پوشش خود دارد. همچنین با گروه‌های تحت پوشش ما آشنا شوید.

گزارش خدمات چترا

در این صفحه گزارشات عملکرد رسمی سالانه موسسه خیریه چترا در دسترس شما قرار داده شده است تا از کیفیت و کیفیت ارائه خدمات بشردوستانه چترا مطلع شوید.

گالری تصاویر چترا

در صفحه گالری تصاویر، مراسم‌ها، همایش‌ها، برنامه‌ها، کارگاه‌ها و سایر خدماتی که توسط چترا انجام می‌شود را در قالب مجموعه‌ای از تصاویر هر رویداد مشاهده می‌فرمایید.