07آذر

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر و موسسه مردم نهاد پیام آوران چترا

چترا, موسسه چترا, خیریه, مردم نهاد, هلال احمر, انعقاد, قرارداد | اخبار و رویدادها | 0 نظر | بازدید (888) | بازگشت|
0 ( 0 امتیاز)
|

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر و موسسه مردم نهاد پیام آوران چترا به گزارش رابط خبری جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر محمدرضا کردرئیس جمعیت هلال احمر گفت: تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر و موسسه مردم نهاد پیام آوران چترا با هدف تعامل و گسترش همکاری متقابل در راستای اهداف جمعیت هلال احمر در زمینه فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه به منظور ایجاد انسجام و هماهنگی در برنامه ها و اقدامات سازمان های خیریه غیردولتی است. او افزود: انعقاد این تفاهم نامه برای جلوگیری از انجام فعالیت های موازی و افزایش اثربخشی فعالیت ها و همچنین توان افزایی سازمان های مذکور، حائز اهمیت خواهد بود.
موسسه پیام آوران همیاری(چترا) باتوجه به اینکه از سال ۹۶ فعالیت خودش در ایرانشهر آغاز کرده تمام دغدغه این شعبه و   رسالت او کمک به مردم بود(کمک های مالی . آموزشی.  فرهنگی . تفریحی . ورزشی ..... ) واز اونجایی که سازمان هلال احمر هم در بحران ها همین رسالت دارد در مورخه ۹۹/۹/۵ یک تفاهم نامه فی مابین سازمان هلال احمر و موسسه پیام آوران همیاری چترا شعبه ایرانشهر انجام شد که انشاا.. از این به بعد با همکاری هم در ایرانشهر کمک و خدمات رسانی به گروه هدف داشته باشند
کرد با اشاره به همکاری های مشترک جمعیت هلال احمر و موسسه  مردم نهاد پیام آوران چترا در زمینه جذب و توسعه مشارکت های عمومی داوطلبان در این تفاهم نامه، تصریح کرد: موسسه مردم نهاد پیام آوران چترا نسبت به تهیه و اجرای پروژه ها و فعالیت های مشترک برای حمایت از اقشار نیازمند در زمینه های آموزشی، درمانی، حمایتی و بهداشتی جمعیت هلال احمر را همراهی می کند.

این خبر توسط چترا در خبرگزاری های زیر منتشر شده است :

جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان

 

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر