رویدادها، اخبار و مقالات چترا را دنبال کنید

آخرین تحولات چترا و مقلات تخصصی را، اینجا دنبال کنید
آرشیو با دسته بندی: اخبار و رویدادهابازگشت
آذر 07, 1399
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر و موسسه مردم نهاد پیام آوران چترا به گزارش رابط خبری جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر محمدرضا کردرئیس جمعیت هلال احمر گفت: تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر و موسسه مردم نهاد پیام آوران چترا با هدف...
دامه مطلب
تیر 06, 1399
موسسه چترا مومسسه ای مردمی، غیرتجاری، غیر انتفاعی و غیر سیاسی که از سال ۸۵ با هدف کمک به خانواده های آسیب دیده از اعتیاد و ایدز ایجاد شده است .
دامه مطلب
اردیبهشت 23, 1399
خانم دکتر فاطمه بهرام آبادیان رئیس هیئت مدیره چترا مهمان برنامه زنده دل آرام شدند خانم بهرام آبادیان جهت توضیح فعالیت های چترا در برنامه زنده دل آرام - شبکه ۳ حاضر شدند.
دامه مطلب
اسفند 14, 1398
افرادي كه با اچ آی وی زندگي ميكنند، به دلیل پایین بودن سیستم دفاعی بدن، در برابر بیماری های عفونی قابل انتقال مثل کرونا آسیب پذیر می باشند و باید موارد بهداشتی را بیش از پیش و بیشتر از دیگران رعایت نمایند.
دامه مطلب
اسفند 14, 1398
یکی از گروه های در معرض خطر در زمان شیوع بیماری های عفونی قابل انتقال، افراد مصرف کننده مواد و کارتن خواب ها میباشند. این افراد با کمترین امکانات موجود و از طرفی با پایین بودن سطح ایمنی بدن شان، به راحتی آسیب پذیر میباشند و با مصرف مواد، شدت درد را کاهش داده و میتوانند مدتی با بیماری بدون علامت ادامه دهند. این در حالیست که بیماری عفونی فرصت رشد و توسعه را پیدا کرده و بیمار را میتواند از پای در آورد.
دامه مطلب
بهمن 26, 1398
حضور چترا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگر و 33 مین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران
دامه مطلب
بهمن 11, 1398
موسسه خیریه چترا از تاریخ 8 الی 11 بهمن 98 با همکاری خیرین مردمی و ساعی سازمان‌ها، بازارچه خیریه‌ای به نفع کودکان که در خانواده‌های مبتلا به اچ.آی.وی زندگی میکنند برگزار نمود.
دامه مطلب
بهمن 11, 1398
موسسه خیریه چترا از تاریخ 8 الی 11 بهمن 98 با همکاری خیرین مردمی و ساعی سازمان‌ها، بازارچه خیریه‌ای به نفع کودکان که در خانواده‌های مبتلا به اچ.آی.وی زندگی میکنند برگزار نمود.
دامه مطلب
آذر 12, 1398
در اولین جشنواره بین المللی پوستر روبان قرمز، بر آن شدیم تا گامی موثر در به صفر رساندن اچ آی وی (HIV) برداریم.
دامه مطلب
آذر 10, 1398
ایدز، از دغدغه‌های مهم موسسه چتراست، و چترا هرساله نهایت تلاش خود را برای انجام هرگونه فعالیت‌ فرهنگی، چه در حوزه افزایش آگاهی نسبت به این بیماری و چه در سایر حوزه‌ها اعم از رفع انگ و تبعیض نهایت تلاش خود را میکند.
دامه مطلب
صفحه 1 از 6 ابتداقبلی [1]
دسته‌بندی

 • جدیدترین
 • محبوب‌ترین
 • برچسب ها
 • گزارشی از یک بازدید

  گزارشی از یک بازدید

   برخلاف نامش منطقه ای محروم در دل شهری غنی است، مردمانی از جنس فقر و گرفتار با اعتیاد در اینجا سر میکنند و هر دستی که به سویشان برای کمک رسانی دراز شود را به سینه پس نمیزنند.
 • حضور چترا در جلسه هم اندیشی ستاد مبارزه با مواد مخدر

  حضور چترا در جلسه هم اندیشی ستاد مبارزه با مواد مخدر

  جلسه هم اندیشی دستور العمل اجرایی«ایجاد مجامع خیریه یاریگران زندگی کشور»با حضور دستگاه ها و خیریه های فعال در حوزه کاهش آسیب،به میزبانی ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.
 • داستان روبان قرمز، سمبل بیماری ایدز چیست؟

  داستان روبان قرمز، سمبل بیماری ایدز چیست؟

  روبان قرمز در واقع اولین روبانی بود که بعنوان نماد جهانی یک بیماری انتخاب شد و سایر روبانهای رنگی مانند روبان ص...
 • چترا و خدمات روانشناختی

  چترا و خدمات روانشناختی

  چترا در راستای دست یابی به اهداف کاهش آسیب و درمان اعتیاد و توانمند سازی فردی و سازمانی از خدمات روانشناختی استفاده میکند.