با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد 6
15شهریور

جشن امضا آلبوم موسیقی "به سوی صفر" با حضور شهریار پارسه

۱۳۹۷, به سوی صفر, شهریار پارسه, چترا, آلبوم موسیقی, جشن, امضا, آلبوم, موسیقی, حضور | 0 نظر | بازدید (131) | بازگشت|
0 ( 0 امتیاز)
|

آلبوم موسیقی به سوی صفر اولین آلبوم موسیقی در زمینه پیشگیری از شیوع ایدز و اچ . آی . وی می باشد که با هدف حمایت از افراد مبتلا به  ویروس اچ. آی. وی. توسط موسسه چترا و با پشتیبانی وزارت بهداشت و دفتر ایدز سازمان ملل متحد در ایران تولید شده است . مراسم رونمایی از این آلبوم زمستان ۱۳۹۶  در تالار ایوان شمس و با حضور مدعوین متعدد از سازمان های وزارت بهداشت ، دفتر سازمان ملل متحد، بهزیستی، شهرداری تهران و دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران انجام گردید.

در این راستا روز پنجشنبه ۱۳۹۷/۶/۱۵ مراسم جشن امضای آلبوم این مجموعه در بوک لند مجموعه تجاری آواسنتر با اجرای زنده ی شهریار پارسه برگزار گردید. این مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر فرداد درودی مدیر کشوری دفتر برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه ایدز آغاز گردید و ایشان با اشاره به نقش مهم پیشگیری از ابتلا به بیماری ایدز ، از تاثیر هنر و موسیقی در این زمینه  به بیان اظهاراتی پرداختند.ایشان در ادامه از مدیر عامل موسسه کاهش آسیب چترا برای فعالیت هایی که درتولید و برگزاری این مجموعه داشتند تقدیر بعمل آورده و از جناب آقای دکتر محمدرضا سیدقاسمی برای ایراد سخنرانی دعوت کردند. دکتر سیدقاسمی با ذکر این نکته که کشور ایران دارای جمعیت جوان است و جوانان کنجکاو و ماجراجو هستند و با نصایح افراد با تجربه تحت تاثیر قرار  نمی گیرند اذعان داشت برای تاثیرگذاری بر این قشر باید از ابزار و روشی استفاده شود که این جمعیت جوان را جذب کرد. یکی از این روش ها استفاده از هنر است.  هنر موسیقی نیز به دلیل داشتن جذابیت بالا در بین هنرهای دیگر برای این تاثیر گذاری انتخاب شد و با حمایت دفتر سازمان ملل، همچنین وزارت بهداشت و نیز با هنرمندی جناب آقای شهریار پارسه این مهم انجام گردید. امید است که با استقبال از این طرح به هدف های متعالی که همان پیشگیری و به صفر رساندن شمار انتقال ویروس اچ .آی. وی است دست یافته  وبا انگیزه ای بیشتر و عزمی راسخ در ادامه این راه گام برداریم.

درآخر، با اجرای زنده ی آهنگ های این آلبوم توسط جناب آقای شهریار پارسه و تیم همراه و نیز امضا اثر توسط ایشان این مراسم خاتمه یافت.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر