با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد ۴

19دی

دوره‌های خودآگاهی و خودشناسی به روش تلفیق گذشته و آینده (pri)

اخبار و رویدادها | 0 نظر | بازدید (105) | بازگشت|
9.00 ( 1 امتیاز)
|

مرکز آموزشی چترا دوره های خودآگاهی و ارتباط موثر به روش تلفیق گذشته و آینده pri را برگزار می نماید. این دوره به ما کمک میکند تا از صمیم قلب، با عشق و همدلی و با یک ارتباط عمیق با خودمان، دیگران و هر آنچه که در اطراف ما هست زندگی کنیم. کلید این موضوع درون خودمان است.

همه ما منبع عشق و لذت بردن را در درون خود داریم ولی همه ما نیز، دیوارها و موانعی نیز درون خود داریم که به ما اجازه نمی دهند با قلبی باز زندگی کنیم. این دیوارها به دلیل تجربه های تلخی که در زمان بچگی و در حالی که مغز ما به دلیل رشد سریعش بسیار حساس و آسیب پذیر هست، بوجود می آیند. پی آر آی به ما پیشنهاد یک مدل با جزئیات بیشتر برای درک بهتر زندگی خود میدهد و همچنین یک ابزار بسیار تاثیرگذار برای درهم شکستن این دیوارها می باشد. این ابزارها می توانند مورد استفاده هر کسی باشند و همچنین بسیار تاثیرگذار هستند، زمانی که شما از احساسات بدی همچون ترس، افسردگی، استرس، مشکلات ارتباطی و همچنین مشکلاتی در زمینه داشتن یک رابطه صمیمانه رنج می برید.

این دوره به صورت 2 روزه کارگاهی برگزار میگردد. در این دوره کارگاهی، فرد با کمک ابزارهای ساده به خودشناسی می پردازد. افراد در زندگی معمول با موانعی مواجه هستند که این موانع، مانع حرکت فرد در زندگی شده و در نتیجه باعث عدم تغییر مناسب در زندگی فرد میگردد.

در بسیاری از مواقع ما دارای شغل مناسب هستیم، پول داریم، خانواده خوبی داریم و ... ولی از زندگی راضی نیستیم و نمی توانیم حرکت کنیم، نمی توانیم احساساتمان را بیان کنیم و افکارمان توسط دیگران کنترل میشود. در این دوره ها افراد با شناخت این موانع، می آموزند که چگونه افکار، احساسات و رفتار خود را مدیریت کنند.

افراد در این دوره می آموزند که چه ترس هایی دارند و چگونه گفتگوهای منفی ذهنشان، مانع حرکتشان میشود. چگونه بخاطر خوشحال کردن دیگران کارهایی را انجام میدهیم که حال بدی به ما میدهند و یا دائم در حال کنترل کردن دیگران هستیم و میخواهیم با کنترل دیگران، زندگی خودمان را تغییر دهیم غافل از اینکه ما تنها می توانیم زندگی خود را تغییر دهیم.

ترس چیست؟ چگونه ترس ها را مدیریت کنیم؟

گفتگوهای منفی یا هذیان های منفی چه هستند؟

چگونه با کنترل دیگران می خواهیم شاد باشیم؟

تغییر در خودمان باعث تغییر زندگی میشود؟

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر