با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد 6
12آذر

نخستین جشنواره بین المللی پوستر روبان قرمز

جشنواره, بین‌المللی, روبان قرمز, هنر | اخبار و رویدادها | 0 نظر | بازدید (410) | بازگشت|
0 ( 0 امتیاز)
|

در اولین جشنواره بین المللی پوستر روبان قرمز، بر آن شدیم تا گامی موثر در به صفر رساندن اچ آی وی برداریم. این جشنواره توسط موسسه پیام آوران همیاری (چترا) و با حمایت دفتر برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه ایدز (UNAIDS)، صندوق جمعیت سازمان ملل متحد (UNFPA)، دفتر کنترل بیماری های واگیر وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران، ستاد توان افزایی سمن های شورای شهر تهران و موسسه فرهنگی انتشاراتی اصلانی (ایرسا) برنامه ریزی گردید.

ابتدا با آموزش هنرمندان گرافیست در خصوص موضوع اچ آی وی / ایدز، آثاری تاثیرگذار خلق گردید. سپس طی فراخوان بین المللی آثار، تعداد 645 اثر به دبیرخانه جشنواره راه پیدا نمود.

طی مراحل مختلف داوری های تخصصی گرافیکی و ایدز، 100 اثر از 16 کشور به نمایشگاه راه پیدا نمود و این آثار در کتاب پوستر نمایش داده شده اند که بتواند حرکتی موثر در پایان ایدز باشد.

برای پایان ایدز، مسیری کم و بیش دشوار در پیش داریم که با افزایش آگاهی مردم و یادگیری مهارت های زندگی و روابط موثر و کاهش انگ و تبعیض در خصوص بیماری ایدز، هموار می گردد.

پیام آوران همیاری (چترا) از همه عزیزانی که ما را در تهیه این اثر ارزشمند یاری رساندند، تشکر می نماید و قدردان همراهی همه خیرینی است که همواری یاریمان داده اند و امیدواریم این مشارکت ها و حمایت ها در اینگونه فعالیت ها، ما را بیش از پیش در حرکت به سوی پایان ایدز یاری رساند و روزی شاهد پایان ابتلای جدید در تک تک افراد و به خصوص نوزادان این مرز و بوم باشیم.

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر