با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱ و ۴۴۲۳۷۸۱۰-۰۲۱

نشانی: تهران، آریاشهر ، فلکه اول صادقیه ، ساختمان پرنیان ، پلاک ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد ۶
23اردیبهشت

خانم دکتر فاطمه بهرام آبادیان حضور در برنامه زنده دل آرام - شبکه ۳

چترا, کمک, کمک رسانی, حمایت, برنامه, شبکه, 3, شبکه3, تلویزیون, مصاحبه, خدمات, دکتر | اخبار و رویدادها | 0 نظر | بازدید (1236) | بازگشت|
0 ( 0 امتیاز)
|

چترا موسسه مردمی برای کمک به مردم در حوزه اعتیاد و ایدز می‌باشد.
این موسسه در ایام کرونا فعال بوده و توسط پرسنل و داوطلبان، خدمات پیشگیری و توزیع لوازم بهداشتی مانند ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی بین مردم و گروه آسیب دیده از اعتیاد و ایدز انجام میدادند.
از آنجاییکه شیوع کرونا مصادف با تعطیلی مشاغل سبک و دست فروشی شد، خیلی از کارگران و صاحبین این مشاغل بیکار شدند که این موضوع شامل گروه هدف چترا نیز می‌شد. چترا جهت حمایت از این خانواده ها با کمک خیرین در چندین نوبت برایشان بسته های مواد غذایی تهیه کرده و در اختیارشان گذاشت.
همچنین تولید محتوای آموزشی شامل بروشورهای متناسب برای گروه هدف ، تغذیه مناسب و روش‌های صحیح پیشگیری و آموزش آن به مخاطبان از جمله اقدامات دیگر چترا بود.
در واقع نام چترا تداعی کننده چتر هست که همچون چتر از فرد آسیب دیده حمایت مینماید تا بتواند چرخه بهبودی را طی کرده و سلامت خود را باز یابد و به جامعه و خانواده بازگردد.
چترا در حوزه های کاهش آسیب، درمان ‌و توانمندسازی بهبودیافتگان فعال می‌باشد.
ایشان ضمن تقدیر از خیرین بیان کردند که چترا با کمک خیرین این مهم را بر عهده دارد و با حمایت بیشتر می‌تواند این خدمات را توسعه دهد.

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر