با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد ۴

رویدادها و مقالات چترا

آخرین تحولات چترا و مقلات تخصصی را، اینجا دنبال کنید
آرشیو با دسته بندی: اخبار و رویدادهابازگشت
اسفند 14, 1398
افرادي كه با اچ آی وی زندگي ميكنند، به دلیل پایین بودن سیستم دفاعی بدن، در برابر بیماری های عفونی قابل انتقال مثل کرونا آسیب پذیر می باشند و باید موارد بهداشتی را بیش از پیش و بیشتر از دیگران رعایت نمایند.
دامه مطلب
اسفند 14, 1398
یکی از گروه های در معرض خطر در زمان شیوع بیماری های عفونی قابل انتقال، افراد مصرف کننده مواد و کارتن خواب ها میباشند. این افراد با کمترین امکانات موجود و از طرفی با پایین بودن سطح ایمنی بدن شان، به راحتی آسیب پذیر میباشند و با مصرف مواد، شدت درد را کاهش داده و میتوانند مدتی با بیماری بدون علامت ادامه دهند. این در حالیست که بیماری عفونی فرصت رشد و توسعه را پیدا کرده و بیمار را میتواند از پای در آورد.
دامه مطلب
دی 19, 1398
مرکز آموزشی چترا دوره های خودآگاهی و ارتباط موثر به روش تلفیق گذشته و آینده pri را برگزار می نماید. این دوره به ما کمک میکند تا از صمیم قلب، با عشق و همدلی و با یک ارتباط عمیق با خودمان، دیگران و هر آنچه که در اطراف ما هست زندگی کنیم.
دامه مطلب
دی 19, 1398
چترا در راستای تحقق اهداف کاهش آسیب اعتیاد و ایدز و حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، با حمایت فرمانداری، بهزیستی و دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر، اولین پایگاه سلامت اجتماعی شهر ایرانشهر را با حضور مسولین افتتاح نمود.
دامه مطلب
دی 19, 1398
این دوره که به صورت چهار روزه برگزار میگردد همراه با آزمونهای لازم جهت شناخت ویژگی های فردی و اجتماعی هر فرد طراحی شده است.
دامه مطلب
آذر 12, 1398
در اولین جشنواره بین المللی پوستر روبان قرمز، بر آن شدیم تا گامی موثر در به صفر رساندن اچ آی وی (HIV) برداریم.
دامه مطلب
فروردین 24, 1398
این کارگاه که با برنامه ریزی دفتر سلامت روان وزارت بهداشت طرح و برنامه ریزی شده بود توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هتل پرسپولیس به مدت سه روزاز تاریخ ۲۴ الی ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ برگزار شد.
دامه مطلب
شهریور 01, 1397
مشارکت موسسه چترا در طرح "داستان تابستان" با همکاری مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۵ در روزهای یکم تا ششم شهریورماه در پارک ساحل تهران
دامه مطلب
مرداد 21, 1397
توسط موسسه چترا شعبه ایرانشهر با حمایت سازمان بهزیستی، دانشکده علوم پزشکی، مرکز بهداشت، خانه سمن های مکران ایرانشهر.
دامه مطلب
خرداد 09, 1397
به مناسبت روز جهانی “نه به دخانیات،” موسسه چترا با همکاری معاونت امور اجتماعی و اداره سلامت شهرداری منطقه ۵ تهران اقدام به برگزاری غرفه ای با حضور پرسنل شهرداری نمود.
دامه مطلب
صفحه 1 از 2 ابتداقبلی [1]
دسته‌بندی

  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • برچسب ها