با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد 6

رویدادها و مقالات چترا

آخرین تحولات چترا و مقلات تخصصی را، اینجا دنبال کنید
خرداد 22, 1398
سرکار خانم دکتر فاطمه بهرام آبادیان، رئیس هیئت مدیر موسسه پیام آوران همیاری (چترا)، در سال 97 کتابی با عنوان تلفیق واقعیت گذشته ترجمه کرده و به چاپ رساندند
دامه مطلب
اردیبهشت 02, 1398
هدف برنامه چترا در هفته سلامت سال 98، اطلاع رسانی در حوزه اعتیاد، اچ.آی.وی. بود و همچنین کارشناسان چترا برای داوطلبان انجام آزمایش سریع اچ.آی.وی. ، تست رایگان اچ.آی.وی را انجام دادند
دامه مطلب
فروردین 24, 1398
این کارگاه که با برنامه ریزی دفتر سلامت روان وزارت بهداشت طرح و برنامه ریزی شده بود توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هتل پرسپولیس به مدت سه روزاز تاریخ ۲۴ الی ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ برگزار شد.
دامه مطلب
فروردین 01, 1398
در آستانه شروع سال 1398 موسسه چترا برای مددجویان تحت پوشش خود بسته های حمایتی شامل مواد غذایی و پوشاک تهیه کرد.
دامه مطلب
دی 29, 1397
اتوبوس ایدز طرحی بود که برای اولین بار در کشور به شکل گسترده و در سطح شهر تهران برای معرفی کمپین «من هم آزمایش اچ آی وی میدهم» راه اندازی شد و با داشتن نیروهای متخصص و دوره دیده در زمینه مشاوره و آزمایش اچ آی وی/ایدز شامل پزشک، روانشناس و بهیار، به ایستگاه های تعیین شده مراجعه می نمایند و در زمان استقرار خود مشاوره و آزمایش داوطلبانه اچ آِ وی را انجام میدهد.
دامه مطلب
آذر 04, 1397
در روز یکشنبه مورخ ۴ آذر ۱۳۹۷ همزمان با ولادت پیامبر (ص) جشنواره ای با عنوان بهار مهربانی توسط دفتر فرهنگی شهرداری منطقه ۹ در میدان آزادی برگزار شد که از مرکز بهداشت غرب برای حضور در این جشنواره دعوت به عمل آمد.
دامه مطلب
آبان 21, 1397
در سال 97 از طرف دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از چترا به عنوان یکی از کارآفرینان نمونه در این برنامه سه روزه حضور داشته باشند.
دامه مطلب
مهر 27, 1397
با هدف افزایش سطح دانش ،آگاهی و نیز مهارت های کاربردی در مددکاری اجتماعی در حوزه آسیب های اجتماعی با همکاری دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران
دامه مطلب
مهر 18, 1397
چترا در مركز كودك و نوجوان خودش در طول يك سال گذشته شاهد اين موضوع بوده كه خانواده نقش مهمي در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي به خصوص اعتياد داشته است.
دامه مطلب
شهریور 15, 1397
آلبوم موسیقی به سوی صفر اولین آلبوم موسیقی در زمینه پیشگیری از شیوع ایدز و اچ . آی . وی می باشد
دامه مطلب
دسته‌بندی

  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • برچسب ها