با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد 6

رویدادها و مقالات چترا

آخرین تحولات چترا و مقلات تخصصی را، اینجا دنبال کنید
آرشیو با تگ: ایدزبازگشت
اسفند 27, 1398
رئیس هیات مدیره خیریه حوزه اعتیاد و ایدز - پیام آوران همیاری – چترا با اعلام پیوستن به پویش «سهم من در بحران کرونا» گفت: سهم من برای پیشگیری و مقابله با این بیماری کمک به آسیب‌دیدگان اجتماعی است. فاطمه بهرام‌آبادیان : چترا موسسه مردمی برای کمک در حوزه اعتیاد و ایدز است که از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر با مجوز سازمان بهزیستی در ۶ استان کشور فعال بوده و دارای مراکز متعدد کاهش آسیب، درمان و توانمندسازی است.
دامه مطلب
اسفند 14, 1398
افرادي كه با اچ آی وی زندگي ميكنند، به دلیل پایین بودن سیستم دفاعی بدن، در برابر بیماری های عفونی قابل انتقال مثل کرونا آسیب پذیر می باشند و باید موارد بهداشتی را بیش از پیش و بیشتر از دیگران رعایت نمایند.
دامه مطلب
آذر 10, 1398
ایدز، از دغدغه‌های مهم موسسه چتراست، و چترا هرساله نهایت تلاش خود را برای انجام هرگونه فعالیت‌ فرهنگی، چه در حوزه افزایش آگاهی نسبت به این بیماری و چه در سایر حوزه‌ها اعم از رفع انگ و تبعیض نهایت تلاش خود را میکند.
دامه مطلب
دی 29, 1397
اتوبوس ایدز طرحی بود که برای اولین بار در کشور به شکل گسترده و در سطح شهر تهران برای معرفی کمپین «من هم آزمایش اچ آی وی میدهم» راه اندازی شد و با داشتن نیروهای متخصص و دوره دیده در زمینه مشاوره و آزمایش اچ آی وی/ایدز شامل پزشک، روانشناس و بهیار، به ایستگاه های تعیین شده مراجعه می نمایند و در زمان استقرار خود مشاوره و آزمایش داوطلبانه اچ آِ وی را انجام میدهد.
دامه مطلب
مرداد 21, 1397
توسط موسسه چترا شعبه ایرانشهر با حمایت سازمان بهزیستی، دانشکده علوم پزشکی، مرکز بهداشت، خانه سمن های مکران ایرانشهر.
دامه مطلب
مرداد 31, 1396
انجام به موقع آزمایش اچ آی وی و دریافت به موقع درمان و پایداری در درمان از مسائل مهم و دغدغه هایی است که جامعه ما درمقابل هدف به صفر رساندن اچ آی وی با آن مواجه است.
دامه مطلب
آبان 07, 1395
دومین همایش "کودکان، خانواده، سینما، اچ‌آی‌وی (HIV)/ایدز" در روز جمعه ۷ آبان ماه 1395 در سینما گالری پردیس ملت برگزار شد.
دامه مطلب
آبان 18, 1394
اتوبوس ایدز طرحی بود که برای اولین بار در کشور به شکل گسترده و در سطح شهر تهران برای معرفی کمپین «من هم آزمایش اچ آی وی میدهم» راه اندازی شد
دامه مطلب
دسته‌بندی

  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • برچسب ها