با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد 6

رویدادها و مقالات چترا

آخرین تحولات چترا و مقلات تخصصی را، اینجا دنبال کنید
آرشیو با تگ: چترابازگشت
اردیبهشت 23, 1399
خانم دکتر فاطمه بهرام آبادیان رئیس هیئت مدیره چترا مهمان برنامه زنده دل آرام شدند خانم بهرام آبادیان جهت توضیح فعالیت های چترا در برنامه زنده دل آرام - شبکه ۳ حاضر شدند.
دامه مطلب
اسفند 27, 1398
رئیس هیات مدیره خیریه حوزه اعتیاد و ایدز - پیام آوران همیاری – چترا با اعلام پیوستن به پویش «سهم من در بحران کرونا» گفت: سهم من برای پیشگیری و مقابله با این بیماری کمک به آسیب‌دیدگان اجتماعی است. فاطمه بهرام‌آبادیان : چترا موسسه مردمی برای کمک در حوزه اعتیاد و ایدز است که از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر با مجوز سازمان بهزیستی در ۶ استان کشور فعال بوده و دارای مراکز متعدد کاهش آسیب، درمان و توانمندسازی است.
دامه مطلب
اسفند 14, 1398
افرادي كه با اچ آی وی زندگي ميكنند، به دلیل پایین بودن سیستم دفاعی بدن، در برابر بیماری های عفونی قابل انتقال مثل کرونا آسیب پذیر می باشند و باید موارد بهداشتی را بیش از پیش و بیشتر از دیگران رعایت نمایند.
دامه مطلب
اسفند 14, 1398
یکی از گروه های در معرض خطر در زمان شیوع بیماری های عفونی قابل انتقال، افراد مصرف کننده مواد و کارتن خواب ها میباشند. این افراد با کمترین امکانات موجود و از طرفی با پایین بودن سطح ایمنی بدن شان، به راحتی آسیب پذیر میباشند و با مصرف مواد، شدت درد را کاهش داده و میتوانند مدتی با بیماری بدون علامت ادامه دهند. این در حالیست که بیماری عفونی فرصت رشد و توسعه را پیدا کرده و بیمار را میتواند از پای در آورد.
دامه مطلب
آبان 12, 1398
در این پویش افراد زیادی شرکت کرده و در شبکه های اجتماعی علل خصوص اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت.
دامه مطلب
مهر 18, 1398
چترا برای هفته سلامت روان خود در همکاری با اداره سلامت شهرداری تهران غرفه ها و پایگاه های اطلاع رسانی در چند منطقه از تهران داشته باشد.
دامه مطلب
مهر 12, 1398
مپینگ نام طرحیست که موسسه چترا در همکاری با دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، تهران، بهشتی در سال 97 برگزار کرد.
دامه مطلب
تیر 06, 1398
در هفته مبارزه با مواد مخدر سال98 موسسه چترا با توجه به شعار جهانی " عدالت همگام با سلامتی و سلامتی همگام با عدالت" تصمیم گرفت خدمات خود به درون پاتوق های مصرف ببرد. بر اساس همین تصمیم یک تیم 5 نفره از کارشناسان چترا برای اعزام به پاتوق های مصرف در نظر گرفته شد.
دامه مطلب
خرداد 25, 1398
چترا برای هفته بدون دخانیات سال 98 از طرف اداره سلامت برای تنظیم شیوه نامه هفته ملی بدون دخانیات دعوت شد و پس از آن کارشناسان چترا در بیش از 5 منطقه از شهرداری تهران در پارک های بدون دخانیات حضور یافتند و در مورد انواع و اسام دخانی صحبت و تبادل اطلاعات کردند.
دامه مطلب
خرداد 22, 1398
سرکار خانم دکتر فاطمه بهرام آبادیان، رئیس هیئت مدیر موسسه پیام آوران همیاری (چترا)، در سال 97 کتابی با عنوان تلفیق واقعیت گذشته ترجمه کرده و به چاپ رساندند
دامه مطلب
صفحه 1 از 4 ابتداقبلی [1]
دسته‌بندی

  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • برچسب ها