با ما در تماس باشید

آيا مایل به دریافت آخرین اخبار، رویدادها و مقالات ما هستید؟ در این صورت می‌توانید در خبرنامه چترا مشترک شوید.
نام

 
راه‌های تماس

پست الکترونیک: info@chatrango.com

تلفن: ۴۴۲۰۴۲۹۵-۰۲۱ و ۴۴۲۷۹۴۵۴-۰۲۱

نشانی: تهران، خیابان ستار خان، بین فلکه اول و دوم آریاشهر، شماره ۱۱۱۸، طبقه دوم، واحد 6

رویدادها و مقالات چترا

آخرین تحولات چترا و مقلات تخصصی را، اینجا دنبال کنید
آرشیو با تگ: کارگاهبازگشت
فروردین 24, 1398
این کارگاه که با برنامه ریزی دفتر سلامت روان وزارت بهداشت طرح و برنامه ریزی شده بود توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هتل پرسپولیس به مدت سه روزاز تاریخ ۲۴ الی ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ برگزار شد.
دامه مطلب
مهر 27, 1397
با هدف افزایش سطح دانش ،آگاهی و نیز مهارت های کاربردی در مددکاری اجتماعی در حوزه آسیب های اجتماعی با همکاری دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران
دامه مطلب
مرداد 21, 1397
توسط موسسه چترا شعبه ایرانشهر با حمایت سازمان بهزیستی، دانشکده علوم پزشکی، مرکز بهداشت، خانه سمن های مکران ایرانشهر.
دامه مطلب
شهریور 07, 1396
کارگاه کارآفرینی دانش بنیان، کسب و کار و مدیریت توسعه محصول و خدمات جدید با رویکرد تولید و اشتغال ویژه سمن های فعال سطح یک از سراسر کشور تعریف گردید.
دامه مطلب
مرداد 31, 1396
انجام به موقع آزمایش اچ آی وی و دریافت به موقع درمان و پایداری در درمان از مسائل مهم و دغدغه هایی است که جامعه ما درمقابل هدف به صفر رساندن اچ آی وی با آن مواجه است.
دامه مطلب
مرداد 03, 1396
رئیس هیئت مدیره و کارشناسان چترا در کارگاه آموزشی سازمان های مردم نهاد در ارتباط با پیشگیری از مصرف مواد مخدر که با همکاری دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر و دفتر مقابله با جرم و تقاضای سازمان ملل (UNODC) و با مشارکت سفارت آلمان در تهران در تاریخ ۳ الی ۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار گردید، حضور پیدا کردند.
دامه مطلب
اسفند 05, 1394
کارگاه آموزشی مذکور توسط مؤسسه پیام آوران همیاری با همکاری شورای هماهنگی استان تهران در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۵ در سالن کنفرانس مرکز رفاه شهرداری منطقه ۹ تهران برگزار گردید.
دامه مطلب
بهمن 25, 1394
در راستای اجرای برنامه های کاهش آسیب و پیشگیری از اعتیاد و ایدز، پیام آوران همیاری با همکاری مرکز خدمات اجتماعی منطقه 18 (معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18)، ستاد توان افزایی سمن های شورای شهرتهران، دفتر برنامه مشترک سازمان ملل و وزارت بهداشت در زمینه ایدز مبادرت به اجرای کارگاه آموزشی تخصصی برای 40 نفر از هنرمندان گرافیست نمود.
دامه مطلب
دسته‌بندی

  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • برچسب ها